Національний гірничий університет — відповідність Часу


                                               

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 Виктор.JPGДиректор – Cулаєв Віктор Іванович , кандидат технічних

наук, доцент кафедри підземної розробки родовищ.

Телефон: 47-23-92

e-mail: sulaevV@nmu.org.ua

Кімната: 4/35



____________________________________________________________________________________________________________________________________


1Заступник директора - Гайдай Олександр Анатолійович,

кандидат технічних наук, доцент кафедри підземної

розробки родовищ.

Телефон: 47-23-92

e-mail: rugsh@i.ua

Кімната: 4/ 36а  

         

______________________________________________________________________________________________________________________________________

P1020706.JPG

 Заступник директора - Уланова Наталія Петрівна, кандидат

технічних наук, доцент кафедри вищої математики.

Телефон: 47-23-92

e-mail: izonmu@gmail.com

 Кімната: 4/ 36а


____________________________________________________________________________________________________________________________________

Александр (3).JPGЗаступник директора - Стрілець Олександр Петрович,

старший викладач кафедри відкритих гірничих робіт.

Телефон: 47-23-92

e-mail: striletsa@mail.ru /сайт: www.striletsa.ucoz.ru 

Кімната: 4/ 36


_____________________________________________________________________________________________________________________________________

И.Б. (4).JPG

 Заступник директора - Кольцов Ігор Борисович,

старший викладач кафедри систем електропостачання 

Телефон: 373-07-38

Кімната: 4/ 33

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 пашкова.jpg

             Методист вищої категорії - Пашкова Ірина Олександрівна

             Телефон:46-99-34, 343-08-48        

                 e-mail:  Pashkovai@nmu.org.ua   

                 Кiмната: 4/ 50 

             Групи (спеціальності): ГІп-ГРп 1-6, гірництво, підземна розробка,

                                                   ГРтг, транспорт газу.


_____________________________________________________________________________________________________________________________________

(4).JPG

 Методист першої категорії - Жила Ганна Валеріївна

Телефон: 31-46-72   

e-mail:  Zhilaa@nmu.org.ua   

Кiмната: 4/ 32

Групи (спеціальності): ЮП-ПР, право,

                                      ПЗ-ПІ, програмна інженерія,

                                                                                   КС-КН, комп'ютерні науки


_____________________________________________________________________________________________________________________________________


7.JPGМетодист - Вихрист Людмила Миколаївна

Телефон: 31-46-72

e-mail:  Vikhrist@nmu.org.ua

Кімната: 4/ 32

Групи (спеціальності): ЕП-ЕЕ, електротехніка та електротехнології,

                                      ПВПІ, педагогіка вищої школи,

                                                                                   ГР-2, друга вища освіта.


____________________________________________________________________________________________________________________________________

савранская.jpgМетодист першої категорії - Савранська Світлана Миколаївна

Телефон: 46-99-34, 373-08-48

e-mail:  SavranskayaS@nmu.org.ua

Кімната : 4/ 50

Групи (спеціальності): ЕГ-ЕП, економіка підприємства,

                                      Ф-ФК, фінанси (друга освіта).



____________________________________________________________________________________________________________________________________

Виктория.JPG

  Методист першої категорії - Аскарова Вікторія Іванівна

 Телефон:  46-99-34, 373-08-48   

 e-mail: Askarovav@nmu.org.ua

 Кімната : 4/ 50

 Групи (спеціальності): ГМе-ГРм 22-25, гірництво,

                                       ГЕ-ЕО, екологія,

                                                                                    ГМк, гірнчі машини та комплекси.


____________________________________________________________________________________________________________________________________

царенок.JPG   Методист другої категорії  - Царенок Ірина Олександрівна

Телефон:  46-99-34, 373-08-48    

 e-mail: Tsarenoki@nmu.org.ua

 Кімната : 4/ 50

 Групи (спеціальності): АМг-АТ, автомобільний транспорт,

                                       АП-ТТ, транспортні технології.



____________________________________________________________________________________________________________________________________

горошко.JPG  Методист другої категорії  - Горошко Людмила Сергіївна

Телефон:  47-23-92, 373-08-49    

 e-mail: goroshkol@nmu.org.ua

 Кімната : 4/ 37а

 Групи (спеціальності): ЕК, економічна кібернетика,

                                      МК, маркетинг,

                                      ГЛ, геологія,

                                      ТМ-ІМ, інженерна механіка.






_____________________________________________________________________________________________________________________________________

жилинская.JPG Методист - Жилінська Світлана Русланівна

Телефон:  47-23-92, 373-08-49    

 e-mail: Zhilinskays@nmu.org.ua

 Кімната : 4/ 37а

 Групи (спеціальності): ОПГ-ГРо 9-12, гірництво, охорона праці,

                                       РТ-ГРб 19-21, буріння,

                                                                                    ГГ-ГРг 15-16, маркшейдерська справа.


______________________________________________________________________________________________________________________________________

кравченко.JPG  Методист - Кравченко Яна Борисівна

Телефон:  47-23-92, 373-08-49    

 e-mail: Kravchenkoya@nmu.org.ua

 Кімната : 4/ 37а

Групи (спеціальності): АТ-СІ, системна інженерія,

                                      КІ, комп'ютерна інженерія,

                                                                                   ГЕМ-ЕМ, електромеханіка,

                                                                                   ЗІ-ТЗ,система технічного захисту інформації

                                                                                   СМ.


_____________________________________________________________________________________________________________________________________

емельяненко.JPGСекретар-друкарка - Ємельяненко Анастасія Сергіївна

Телефон:  47-23-92    

Кімната : 4/ 36


______________________________________________________________________________________________________________________________________

Даша (4).JPG Секретар-друкарка - Клушина Дар’я Олександрівна

Телефон:  47-23-92    

Кімната : 4/ 37


______________________________________________________________________________________________________________________________________

   

                                                Експедитор - Логвина Олена Андріївна  

                                                Телефон:  47-23-92

                                                Кімната : 4/ 37


______________________________________________________________________________________________________________________________________

григорьев.jpgЕкономіст - Григор’єв Сергій Петрович

Телефон:  373-07-38

Кімната : 4/ 33

e-mail: izoeconomist@gmail.com 



______________________________________________________________________________________________  

18022013588.jpg Інженер-програміст - Гончаренко Юрій Валентинович

Телефон:  31-46-72  

e-mail: honcharenkoy@nmu.org.ua

Кімната : 4/ 32

____________________________________________________________________________________________________________________________________



© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт